DOSTEM’de Autocad kursiyerlerine sertifika

DOSTEM’de Autocad kursiyerlerine sertifika

Denizli Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde yer alan Mesleki Eğitim Merkezi DOSTEM tarafından verilen Autocad kursu eğitimini tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

ABONE OL
Mart 3, 2022 20:05
DOSTEM’de Autocad kursiyerlerine sertifika
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim Kursu”na katılan kursiyerler, 72 saatlik eğitim programını tamamlayarak kurs sonunda sınava tabi tutuldu, başarılı olanlar sertifika almaya hak kazandı.

Kursiyerlere sertifikalarını; Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu adına Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş verdi.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, günümüzde vasıflı çalışan olmanın önemli olduğunu belirterek mesleki gelişim ve meslek edindirme eğitimlerinin önemini anlattı, “Mesleki eğitim ve mesleki gelişim eğitimleri sayesinde iş arayan gençlerin niteliklerinin arttırılarak değişen iş hayatında uyum sağlayabilmeleri ve rahatlıkla iş bulabilmelerinin önü açılmaktadır. Denizli Organize Sanayi Bölgesi olarak Denizli’nin geleceği ve gelişimi için mesleki eğitimin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’muz ülkemize hizmet etmek için sanayicilerimiz ile birlikte her türlü desteğe hazır. DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezimizin kurslarını sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hakkı Öztürker ise, “Gelişen ve yenilenen dünyada insana hizmet ettiklerini vurgulayarak, bizler insanlara faydalı olmak ve yaşam boyu eğitimde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Denizli Organize Sanayi Bölge firmalarımıza hizmet etmekte ve eğitim vermekten son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Temennimiz kursiyerlerimizin almış oldukları eğitimleri meslek yararına olarak işlerde kullanabilmeleridir. DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezimizde bizlere bu imkânı sağlayan Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’muza ve eğitim boyunca destekleriyle yanımızda olan Bölge Müdürümüz Ahmet Taş’a teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.