Egekent Hastanesi 21 yaşında

Egekent Hastanesi 21 yaşında

Denizli ve ülkeye etik, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunan Egekent Hastanesi 21’nci yaşını kutluyor. Bugüne kadar yaklaşık 2,5 milyon hastaya hizmet veren ve her yıl hasta kapasitesini artıran Egekent Hastanesi, alanında uzman hekim kadrosu ve modern teknolojileri ile öne çıkıyor.

ABONE OL
Mart 3, 2022 20:06
Egekent Hastanesi 21 yaşında
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli sağlığına 21 yıldan bu yana hizmet veren Egekent Hastanesi, iki yıl önce yenilenen yüzüyle hizmetine devam etti. Egekent Hastanesi’nin 2 yıl önceki değişiminin yıldönümünde Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek açıklama yaptı. Üstek, “Egekent Hastanesi, 21’nci yılını ‘öncelik insan’ sözüyle kutluyor. Her insan yaşamı boyunca sağlıklı bir nefes alabilmek için çabalar. Bizler de bu bilinç ile insanların hayatlarına sağlıklı bir nefes katmak için çabalıyoruz” dedi.

‘HASTA KAPASİTEMİZ 1 YILDA YÜZDE 28 ARTTI’
Açıldığı günden bu yana önemli başarılara ve pek çok ilke imza atıldığını belirten Üstek, “Sağlık hizmetini devraldığımız yıl olan 2020 yılında gelen hasta sayısını, 2021 yılında yüzde 28 artırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Deneyimli akademik ve uzman kadromuz, teknolojiyi yakından takip etmemiz; tüm doktor, hemşire, sağlık personeli ve yöneticilerimizin özverili çalışmaları bu başarıda büyük rol oynuyor. Kaliteli sağlık hizmetimizi her geçen gün daha fazla sayıda insana ulaştırmak ise bize güç veriyor” şeklinde konuştu.

‘HER BRANŞTA MULTİDİSİPLİNER YAKLAŞIM BAŞARI GETİRDİ’
Egekent Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Peker; alanında uzman, akademisyen ve ilklere imza atan hekim kadrosu ile başarılara imza attıklarını kaydederek şunları söyledi: “6 bin 891 metrekare kapalı alanda 107 yatak kapasitesi ile hizmet veriyoruz. 52 hekim sayımız ve 277 personelimiz ile bölgedeki referans hastane olarak sürdürdüğümüz hizmet sonucunda 20 yılda 2 milyon 400 bin hastayı sağlığına kavuşturduk.”

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.