Gözlükçüler genel kurulu yapıldı, Erişkin güven tazeledi

Gözlükçüler genel kurulu yapıldı, Erişkin güven tazeledi

Geçtiğimiz yıl kuruluş sürecini tamamlayan ve kurucu başkan Hasan Erişkin yönetiminde çalışmalarını sürdüren Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası seçimli ilk genel kurulunu yaptı. 4 adayın yarıştığı seçimlerin galibi kurucu başkan Hasan Erişkin oldu. Erişkin, 7 kişilik yönetim kuruluna 6 üye ile girdi.

ABONE OL
Mart 4, 2022 19:04
Gözlükçüler genel kurulu yapıldı, Erişkin güven tazeledi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın seçimli ilk genel kurulu oda merkezinde gerçekleştirdi. Türkiye Optisyen-Gözlükçüler Birliği Başkanı Mahmut Aydın, Genel Sekreter Yardımcısı Adil Kutay’ın da katıldığı genel kurula oda üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

Seçim öncesi oda üyelerine seslenen ve kuruluştan bu yana geçirdikleri süreci özetleyen Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkanı Hasan Erişkin, sektörün 30 yıllık özlemine son verdiklerini ve sektör temsilcilerini oda çatısı altında bir araya getirdiklerini söyledi.

Eylül 2019’da başladıkları kuruluş sürecini üyelerin yoğun ilgisi ve desteği ile kısa sürede tamamladıklarını anlatan Hasan Erişkin, bu süreçte ortaya konan birlik ve beraberliğin sektörün geleceğine ilişkin umutlarını tazelediğini kaydetti.

Konuşmaların ardından Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın yönetim kurulu seçimlerine geçildi. Çarşaf liste ile yapılan seçimlerde Kurucu Başkan Hasan Erişkin ile Taner Şahin’in listeleriyle, bağımsız adaylar Özay Özkaya ve Hasan Utma aday oldu.

Odaya kayıtlı 164 üyeden 146’sının sandığa gittiği seçimlerin galibi Kurucu Başkan Hasan Erişkin ve ekibi oldu. Seçimlerin ardından en çok oyu alan ve yönetime giren 7 üyenin 6’sı Hasan Erişkin ve listesindeki isimlerden oluşurken, 7. isim diğer başkan adaylarından Taner Şahin oldu.

Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın yeni yönetimi Hasan Erişkin, Erol Eren, Özkan Arslan, Burcu İlksöz, Serdar İzbudak, Çağlar İzbudak ve Taner Şahin’den oluştu.

BAŞKAN HASAN ERİŞKİN’DEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI
Seçimlerin tamamlanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası Başkanı Hasan Erişkin, “Seçimler olgun bir ortamda, demokratik bir şekilde tamamlandı. Bu seçimlerin kaybedeni yok, kazananı odamız. Bundan sonra yalnızca burada yönetime girenler değil, tüm üyelerimiz ile birlikte çalışacağız” dedi.

Sektörün yaşadığı sorunları çok yakından bildiğini belirten Hasan Erişkin, çözüm için tüm güçlerini ortaya koyacaklarını ifade etti. Hasan Erişkin, “Sonuç olarak mesleğimizin avantajına olan bütün alanlarda mücadele etmek istiyoruz” dedi.

Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın yeni yönetimi kısa süre içinde ilk toplantısını gerçekleştirecek ve görev bölümünü yapacak.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.