Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü bursluluk sınavına yoğun katılım

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü bursluluk sınavına yoğun katılım

Türkiye’nin kaliteli eğitimde öncü olan iki okulu Mektebim Koleji ve Pusulam Koleji kısa bir süre önce Denizli’de güçlerini birleştirip, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak yollarına devam ediyor. Kolejin ilk bursluluk sınavı 8-9 Ocak tarihlerinde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Sınavı kazanan öğrencilere, yeni eğitim ve öğretim yılında okuldan indirimli eğitim alma hakkı tanınacak. Sonuçlar ise 17 Ocak’ta açıklanacak.

ABONE OL
Mart 4, 2022 04:05
Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü bursluluk sınavına yoğun katılım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adını Atatürk’ün kurduğu Millet Mektepleri’nden alan, eğitimde ulusal bir marka olan Mektebim Koleji kısa bir süre önce Denizli eğitimini zirve noktalara taşıyan Pusulam Koleji ile güçlerini birleştirdi. Yollarına Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak devam ettiler.

BURSLULUK SINAVINA YOĞUN KATILIM
Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde, 8-9 Ocak tarihlerinde, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11’nci sınıflar arasında bursluluk sınavı gerçekleştirildi. Ücretsiz gerçekleştirilen sınavda, öğrenciler Denizli’nin en kaliteli eğitimini almak için birbirleriyle yarıştı. Kazanan öğrenciler 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında, 30 Nisan’a kadar kayıt yaptırmaları halinde, okuldan indirimli eğitim alma hakkına sahip olacak. Bursluluk sınavı sonuçları 17 Ocak’ta açıklanacak.

İNDİRİMLİ EĞİTİM HAKKI
Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı ve Mektebim Koleji yöneticilerinden Serkan Deniz, yoğun katılımdan memnun olduklarını söyledi. Deniz “8-9 Ocak’ta gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavına, 1200 öğrenci katılım gösterdi. Okul yönetimi olarak yoğun katılım bizi mutlu etti. Kazanan öğrencilerimiz okulumuzda indirimli olarak eğitim alma hakkına sahip olacak. Okulumuzdan burs almaya hak kazanan öğrencilerimizin 30 Nisan’a kadar kayıt yaptırması gerekiyor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Denizlili çocuklarımız eğitimde her zaman üst noktada olacak” diye konuştu.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.